Sary, Agnieszki

Przyjaciel to ktoś, przed kim można głośno myśleć.
Epiklet

Dz 9, 31-42 • Ps 116B • J 6, 55. 60-69 liturgia dnia

Średnia zgonu w 2024r. 79,3 l

11 kwietnia 2021

11.04.2021r. - II NIEDZIELA WIELKANOCY

– dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem księdza odprawimy Godzinę Miłosierdzia; odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj, dobroczynna, kościelna organizacja CARITAS zbiera po Mszach ofiary do puszek na swoją statutową działalność. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym przypada trzeci piątek miesiąca poświęcony Bożemu Miłosierdziu. Wieczorem odprawimy Mszę św. do Bożego Miłosierdzia  za zmarłych parafian w miesiącu marcu.
Za tydzień rozpocznie się w Kościele XIII Tydzień Biblijny. Jego celem jest zgłębienie tajemnicy Bożego Słowa a także zainteresowanie i zmobilizowanie katolików do czytania Pisma świętego.

PRZYPOMINAMY – za tydzień po Mszy wieczornej odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci idącymi w tym roku do I Komunii świętej.
Dostaliśmy z województwa trochę maseczek, które teraz obowiązkowo trzeba nosić. Wyłożone są za ławkami, można je sobie zabrać gratis.