Sary, Agnieszki

Przyjaciel to ktoś, przed kim można głośno myśleć.
Epiklet

Dz 9, 31-42 • Ps 116B • J 6, 55. 60-69 liturgia dnia

Średnia zgonu w 2024r. 79,3 l

17 czerwca 2017

18.06.2017r. - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

– mamy obecnie oktawę Bożego Ciała. Codziennie przy Mszy wieczornej urządzamy procesję eucharystyczną wokół kościoła. Serdecznie na nią wszystkich parafian zapraszamy. Prosimy, aby dziewczęta po I Komunii sypały kwiatki codziennie aż do piątku włącznie.

W TYGODNIU – zakończenie oktawy będzie w  czwartek. W tym dniu też na Mszy wieczornej będzie poświęcenie wianków oraz błogosławieństwo małych dzieci. Zapraszamy. W piątek najbliższy wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - dzień naszego parafialnego odpustu. W tym dniu odprawimy Msze święte w godz.: 7.00, 8.00,  11.30 i 18.00 Msza o godzinie 8 będzie Mszą na zakończenie roku szkolnego. Sumą odpustową będzie Msza o godz.18. Zapraszamy na nią asystę do procesji.

W sobotę przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu wieczorem odprawimy Mszę św. zbiorową za zmarłych Janów i Janiny. Prosimy o zgłaszanie ich.

PRZYPOMINAMY – istnieje możliwość wyjazdu do Medjugorie w miesiącu sierpniu. Zgłoszenia u Ks. Proboszcza.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE – za tydzień przy miejscowej remizie O.S.P. odbędzie się akcja Honorowego krwiodawstwa