Leona, Czesława

Dążyć do celów, nawet najwyższych, należy w sposób spokojny i umiarkowany.
Cyceron

Średnia zgonu w 2024r. 79,3 l

08 kwietnia 2018

08.04.2018r. - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

– Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem księdza odprawimy Godzinę Miłosierdzia; odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj, dobroczynna, kościelna organizacja CARITAS zbiera po Mszach ofiary do puszek na swoją statutową działalność. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

W TYGODNIU – w środę o godz. 15.00 w kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu odbędzie się spotkanie modlitewne w ramach nowenny w intencji Ojczyzny. Od nadchodzącego tygodnia dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii świętej będą mieć w kościele we wtorki i piątki o godz. 16.00 katechezy liturgiczne. We wtorek razem z dziećmi zapraszamy na zebranie rodziców dzieci. W czwartek o godzinie 19.00 firma Impresja dowiezie resztę strojów komunijnych. W  sobotę młodzież przygotowująca się do  bierzmowania będzie mieć swoje spotkania: godz. 9.00 - klasy III Gimnazjum, godz. 10.00 - klasy II Gimnazjum, godz. 11.00 - klasy VII Szkoły Podstawowej.

W najbliższą sobotę o godz. 15.30 w Plucicach koło remizy strażackiej będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Zapraszamy wszystkich motocyklistów i miłośników jednośladów.