Marzeny, Klaudiusza

Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.
Johann Heinrich Pestalozzi

23 maja 2020
Transmisja internetowa

Informujemy parafian, że od najbliższej niedzieli rozpoczynamy transmisję internetową Mszy Świętej o godz. 11.30 za pośrednictwem kanału You Tube.

Informujemy parafian, że uporaliśmy się z problemami technicznymi w zakresie transmisji internetowych z naszego parafialnego kościoła za pośrednictwem serwisu You Tube.

Przyjmujemy regułę że będziemy transmitować jedną Mszę św. niedzielną – Mszę o godzinie 11.30. Ponadto będziemy transmitować większe uroczystości takie jak Pasterka, Rezurekcja czy Boże Ciało. Link do transmisji dostępny jest na naszej internetowej stronie parafialnej a także na naszym kanale w serwisie You Tube.

Zwracamy jednak uwagę, że udostępnianie w parafii transmisji internetowych nie zwalnia z obowiązku uczestnictwa w tych nabożeństwach w kościele. Transmisje te są przeznaczone dla osób starszych i chorych nie mogących być fizycznie w kościele. Wyjątkiem jest oczywiście czas trwającej pandemii koronawirusa.

Nasz parafialny kanał