Myśl dnia

Dziś obchodzimy

św. Roberta Bellarmina, biskupa i doktora Kościoła św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa

Imieniny

Hildegardy, Roberta

myśl dnia
„W życiu wybierać musimy między łatwą porażką a trudnym zwycięstwem.”
Ks. Marek Dziewiecki
czytanie

1 Tm 3, 1-13
Ps 101
Łk 7, 11-17
liturgia dnia

INTENCJE MSZALNE

16.09.2019r. - 22.09.2019r.


Poniedziałek
700

1. + Marcina Gałązke od brata Tomasza z rodziną.
1800
1. + Bernadettę Roszkowską od kolegów Syna Roberta z firmy STOMIL i firmy JANMIR.
2. + Mariannę i Czesława Kępińskich.

Wtorek
700
1. + Mariana Olejnika od chrześnicy Teresy z mężem.
1800
1. + Bronisławę, Józefa, Piotra, Annę Filów Ludwika i Marii Górnych; Józefa Ciszewskiego.
2. + Mariannę, Jana Ciesielskich i Zofię Ostrosz od Haliny Włóka.

Środa
700
1. + Józefa Olczyka od sąsiadów Tokarskich z rodziną.
1800
1. + Genowefę, Leonarda i Zofię Niemczyków; Olgę, Wacława, Eugeniusza Łataczów.
2. + Jana Piętakiewicza od syna Rafała z rodziną.

Czwartek
700
1. + Piotra Baryłę od kolegi Andrzeja z rodziną
1800
1. - W 10 rocznicę ślubu Marcina i Renaty oraz ich dzieci.
2. - W 25 rocznicę ślubu Tomasza i Anny z prośbą o potrzebne łaski i w 50 rocznicę urodzin Tomasza.

Piątek
700
1. + Krystynę Andrzejewską od chrześnicy Krystyny z rodziną.
2. + Mirosława Włodarczyka od rodziny Kaczmarczyków.
1800
III piątek miesiąca:
+ Zofię Ziemba od wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi;
+ Tomasza Orłowskiego od braci z rodzinami;
+ Bronisława Turniaka od synowej Renaty, wnuczki Kasi i rodziny Kocimskich;
+ Zdzisława Nowaka od pracowników DINO Gorzkowice;
+ Ireneusza Gozdka od bratanka Krzysztofa z rodziną z Koluszek;
+ Annę Wieczorek od rodziny Wochów i Dudków;
+ Józefa Balińskiego od Bielskich i Więcków;
+Józefa Nowakowskiego od mieszkańców ul. 3 Maja;
+ Genowefę Fila od Haliny i Mieczysława Filów oraz Iwony i Jacka Kruszyńskich z dziećmi;
+ Helenę Pawelec od Reginy Pluskotowej;
+ Henrykę Rosińską od rodziny Rembelińskich;
+Wiktora Ślęzaka od Elżbiety z Polanicy Zdrój z dziećmi;
+ Radosława Cygana od Bronisława i Oli Turniaków;
+ Irenę Wośko od emerytowanych nauczycieli z Gorzkowic;
+ Leokadię Włóka od szefostwa i pracowników Delikatesów Centrum w Kamieńsku;
+ Wiesława Koniarskiego od pracowników Zespołu Szkolno- Przedszkolnego Dobroszyce

Sobota
700
1. + Tomasza Jarosińskiego z okazji imienin; Teresę, Józefę, Czesława, Włodzimierza, Eustachiusza, Pawła Filów.
2. + Zofię i Kazimierza Ościk.
1800
1. + Stanisławę Wośko; Jana, Feliksę Borynów; Jana Annę Wośko.
2. + Bronisławę Wachecką, Władysława, Stanisławę Wacheckich, Zofię, Józefa Baryłów.

Niedziela
700
1. + Władysława, Józefa Szczepańskich, Teresę, Szczepana Dolotów.
900
1. + Helenę Ból od wnuków z rodzinami; Jadwigę Kuśmierz; zmarłych z rodziny Bólów i Filipowskich.
1015
1. + Jana Gielca; Zofię, Kazimierza Kalecińskich.
1130
1. - O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Adama w 1 rocznicę urodzin, o potrzebne łaski dla Szymona, Mateusza i ich rodziców
1700
1. + Antoniego Orskiego 17 r. śmierci oraz zmarłych z rodzin Orskich i Dębowskich.

© 2019 Parafia Rzymskokatolicka Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzkowicach