Wiktora, Cezarego

„Czas to najlepszy nauczyciel życia.”
przysłowie łacińskie

Est 4, 17k. l-m. r-u
Mt 7, 7-12

Transmisja na żywo

Niedziele i Święta
Msza Święta - godz.11.30

Odeszli do Pana w 2021r.

Średnia zgonu w 2021r. 57,3 l

21.02.2021r. - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

DZISIAJ –
od minionej środy zaczął się w Kościele tegoroczny Wielki Post. Dzisiaj o godz. 17.00 odprawimy pierwsze „Gorzkie Żale. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na to pasyjne nabożeństwo.

Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.00 z tekstem dla dzieci, a o godz. 17.30 dla dorosłych.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada w poniedziałek święto katedry św. Piotra Apostoła.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić misyjną Niedzielę ad Gentes, podczas której będziemy modlić się za kraje misyjne i misjonarzy. Również w przyszłą niedzielę będzie za stolikiem siedział jeden z księży, który będzie sprzedawał paschaliki, a także rozdawał koperty w których będziemy mogli złożyć jałumużnę wielkopostną z przeznaczeniem na budowę stołówki dla osób biednych w Częstochowie.

PRZYPOMINAMY – za tydzień będziemy zbierać tacę przeznaczoną na spłatę ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać!

KOTKÓW – w najbliższy wtorek 23 marca będziemy obchodzić w kaplicy w Kotkowie dobę eucharystyczną. Oto jej porządek:
- godz. 8.00 – Msza Święta
- godz. 8.30 – 15.00 indywidualna adoracja wystawionego Najświętszego Sakramentu
- godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem