Jadwigi, Bogdana

„Człowiek zawsze może wstąpić na lepszą drogę – póki żyje.”
Henryk Sienkiewicz

Wj 3, 1-6. 9-12
Mt 11, 25-27

Odeszli do Pana w 2019r.

Średnia zgonu w 2019r. 70,7 l

Strona 1 z 2  > >>

14.07.2019r. - XV NIEDZIELA ZWYKŁA

DZISIAJ
– w dniu jutrzejszym nasza parafialna pielgrzymka wejdzie około godz. 11.00  na Jasną Górę. We wtorek o godz. 9.00 w kaplicy cudownego Obrazu będzie za parafię i pielgrzymów odprawiona Msza święta. Powrót Pielgrzymki do parafii będzie w czwartek ok. godz. 19.00. Zachęcamy do odwiedzin pielgrzymów w Częstochowie a także do wyjścia im na powitanie, gdy będą wracać.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada: w poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury biskupa i doktora Kościoła; we wtorek wspomnienie N.M P. z Góry Karmel. Piątek jest trzecim w miesiącu i poświęcony jest Miłosierdziu Bożemu. O godz. 18.00 odprawimy Mszę św. zbiorową za zmarłych.

W przyszłą niedzielę po Mszach o godz. 9.00 i 11.30 w związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych i modlitwy o szczęśliwą jazdę. Prosimy podjechać swymi pojazdami jak najbliżej pod kościół.