św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, wspomnienie

Bernarda, Sobiesława

„Każdy rozumny człowiek musi znać cel, do którego zdąża, i każdą rzecz winien ważyć według tego celu.”
św. Bernard z Clairvaux

Ez 24, 15-24
Mt 19, 16-22

Średnia zgonu w 2018r. 73,5 l

16 czerwiec 2018

Gorąco zapraszamy wszystkich Parafian do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy 13 lipca 2018r.

01 czerwiec 2018

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa wierni uczestniczą w procesji do czterech ołtarzy, podczas której kapłan niesie Najświętszy Sakrament. To sam Bóg wychodzi na ulice naszej parafii by na błogosławić.

15 maj 2018

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego jest dla naszej wspólnoty parafialnej szczególnym dniem, w którym tradycją lat poprzednich dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

27 marzec 2018

Niedziela Palmowa zgromadziła wielu wiernych, którzy przy śpiewie "Hosanna Synowi Dawida" - w wykonaniu naszego parafialnego chóru, wyruszyli w procesji z palmami wokół rynku.

Strona 1 z 7  > >>