Urbana, Wolfganga

„Miłosierdzie jest kwiatem miłości.”
św. Faustyna Kowalska

Flp 1, 18b - 26
Łk 14, 1. 7 - 11

Transmisja na żywo

Niedziele i Święta
Msza Święta - godz.11.30

Odeszli do Pana w 2020r.

Średnia zgonu w 2020r. 70,8 l

17 październik 2020
Nowe zasady bezpieczeństwa - COVID 19

Od soboty, 17 października 2020r. w całym kraju obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią COVID 19. Zmiany te dotyczą również uroczystości religijnych.

Od soboty, 17 października 2020r. w całym kraju obowiązyują nowe zasady bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią COVID 19. Zmiany te dotyczą również uroczystości religijnych.

W kościele w strefie czerwonej na nabożeństwie może przebywać jedna osoba na 7 metrów kwadratowych powierzchni. To znaczy, że u nas dopuszczalna liczba wiernych w kościele to 120 osób.

W kościele oraz na cmentarzu należy bezwzględnie nosić maseczki.

Od 17 października 2020r. Ksiądz Arcybiskup udziela dyspensy od obowiązku udziału w Mszy niedzielnej dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji i osób które czują wielką obawę przed zarażeniem.

Do Komunii podchodzimy dwoma rzędami nie tłocząc się.

We Wszystkich Świętych i Dzień zaduszny nie urządzamy na cmentarzu żadnych procesji i Mszy świętych. Wierni niech indywidualnie nawiedzą cmentarz rozkładając odwiedziny grobów na całą oktawę Wszystkich Świętych. Procesje z wypominkami jednorazowymi urządzimy w kościele.