Filipa, Ignacego

Miłość winna nadawać wartość każdej chwili.
bł. Michał Sopoćko

Dz 18, 23-28 • Ps 47 • J 16, 23b-28 liturgia dnia

26 stycznia 2013

27.01.2013r. - III NIEDZIELA ZWYKŁA

– o godzinie 16.00 będzie wystawiony montaż słowno-muzyczny z racji 150 rocznicy wybuchu Powstania styczniowego. Zainaurgujemy wystawę poświęconą temu powstaniu. Będziemy zbierać ofiary do puszek  na rzecz renowacji grobu uczestnika powstania styczniowego który znajduje się na naszym parafialnym cmentarzu. Jak było zapowiadane, dziś zbieramy na tacę ofiary z przeznaczeniem na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła w miesiącu styczniu. Dziękujemy za waszą hojność, za złożone ofiary.

W TYGODNIU – najbliższy piątek jest pierwszym piątkiem w miesiącu lutym. Rano i popołudniu od godziny 16.00 będzie okazja do spowiedzi dla wszystkich chętnych. Niech przyjdą dzieci z klasy trzeciej. Do stałych chorych pojedziemy  z sakramentami o godzinie 9.00. W sobotę  przypada święto Ofiarowania Pańskiego /Matki Bożej Gromnicznej/. W tym dniu odprawimy w parafialnym kościele Msze św. w godzinach:  7.00, 9.00, 11.30  i 17.00. Na wszystkich Mszach będzie poświęcenie gromnic. W najbliższą sobotę odbędzie się XI Forum Trzeźwościowe wraz z XIV rocznicą powołania Grupy AA. Początek o godz.15.30 w Gimnazjum. O godz. 17.00 Msza św. w kościele parafialnym, następnie otwarty miting i zabawa taneczna w szkole.

PRZYPOMINAMY – w minionym tygodniu zakończyliśmy „kolędę” – wizytę duszpasterską w rodzinach naszej parafii. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie, cenne uwagi duszpasterskie i złożone przy tej okazji ofiary zwłaszcza na budowaną kaplicę cmentarną. Bóg zapłać!