Brunona, Sławomira

Być pełnym miłości, łagodnym, pokornym wobec wszystkich ludzi: oto czego nauczyliśmy się od Jezusa.
św. Karol de Foucauld

26 grudnia 2021

26.12.2021r. - Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

– przypada w liturgii święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Wszystkie rodziny naszej parafii polecamy w modlitwach wstawiennictwu Świętej Rodziny.

W TYGODNIU – kończy się rok  Pański 2021. Zakończymy go w naszej świątyni w piątek o godzinie 17.00 wspólną modlitwą dziękczynną, przebłagalną i błagalną. Zapraszamy!

W sobotę 1 stycznia 2022 roku, przypada w liturgii Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i zarazem Światowy Dzień Pokoju. W tym dniu odprawimy Msze wedle porządku niedzielnego.

PRZYPOMINAMY – jak już ogłaszaliśmy, nie ma  normalnej wizyty kolędowej- kolędy z domu do domu. Przyczyną jest koronawirus. Rodziny, które jednak chciałby mieć kolędę i pobłogosławiony dom, niech zgłoszą to do święta Trzech Króli. W zamian kolędy będziemy odprawiać wieczorami Msze święte za poszczególne wsie i ulice parafii. Będą to Msze z kazaniem i specjalnym błogosławieństwem parafian. Na tych Mszach będzie też zbierana taca.