św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie obowiązkowe • Dzień Flagi RP

Zygmunta, Atanazego

Los człowieka to nic innego jak kroczenie drogą prowadzącą do Boga.
Edmund Husserl

04 września 2022

04.09.2022r. - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

– od dziś wznawiamy odprawianie Mszy św. niedzielnej o godzinie 10.15. Wznawiamy również odprawianie co niedzielnej Mszy św. na filiach.

W TYGODNIU:
• W najbliższy czwartek  08 września przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W polskiej tradycji dzień ten nazywamy świętem Matki Bożej Siewnej. Dlatego na wszystkich Mszach w tym dniu będzie poświęcone ziarno do siewu.  Msze w tym dniu będą sprawowane w następujących godzinach : 7.00, 9.00 i 18.00.
• W piątek po Mszy wieczornej spotkanie  Kręgu Biblijnego dla młodzieży.( KSM )
• W sobotę zapraszamy wszystkich członków i nowych kandydatów Liturgicznej Służby Ołtarza na zbiórkę o godz. 9.00. Zbiórka odbędzie się w Kościele.
• Również w sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, zapraszamy uczniów klasy 6, 7 i 8
• Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 17.00 zapraszamy na spotkanie  z rodzicami dzieci klas III, które w ym roku szkolnym przystąpią  do I Komunii świętej.

PRZYPOMINAMY – w  środę 14 września będziemy przezywać w naszej parafii dobę eucharystyczną. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału w adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w Eucharystii.