św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie obowiązkowe • Dzień Flagi RP

Zygmunta, Atanazego

Los człowieka to nic innego jak kroczenie drogą prowadzącą do Boga.
Edmund Husserl

12 lutego 2023

12.02.2023r. - VI NIEDZIELA ZWYKŁA

– jak zapowiadaliśmy przed tygodniem dziś po Mszach św. pod kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na dobroczynny ruch BETEL opiekujący się niepełnosprawnymi sierotami społecznymi. Bóg zapłać z wszystkie złożone ofiary.

W TYGODNIU – w nadchodzący tygodniu w kalendarzu liturgicznym przypada we wtorek święto św. Cyryla Mnicha i św. Metodego biskupa. Piątek najbliższy jest trzecim w miesiącu lutym i poświęcony jest Miłosierdziu Bożemu. Wieczorem odprawimy Mszę o Miłosierdziu Bożym z koronką. Będzie to to Msza święta zbiorowa za zmarłych w naszej parafii.

PRZYPOMINAMY – w przyszły wtorek 21 lutego firma IMPRESJA pobierze miary na stroje do I Komunii św. Na godzinę 16.00 przyjdą chłopcy a na godzinę 16.30 dziewczęta. Firma prosi o zaliczkę od chłopców 70 zł, a od dziewcząt 120 zł.