Zyty, Teofila

To, kim jesteś, to Boży dar dla ciebie. To, kim się stajesz, to twój dar dla Boga.
Hans Urs von Balthasar

24 czerwca 2023

25.06.2023r. - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

W TYGODNIU
– w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada:
- w środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,
- w czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła; Msze św. w tym dniu będą odprawione w godzinach: 7.00; 9.00; i 18.00.
W najbliższy piątek o godzinie 19.30 na Pociesznej Górce odprawimy drogę krzyżową. Serdecznie zapraszamy.

PRZYPOMINAMY – gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w naszej parafialnej pielgrzymce na Jasną Górę, która wyrusza 13 lipca. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszach św. oraz w kancelarii i nie odkładać uczestnictwa na ostatnią chwilę, ponieważ w dniu wyjścia pielgrzymki nie będzie zapisów. Zwracamy się także z prośbą o przygotowywanie wozów do przewozu bagażów.

Udającym się na wakacje i letnie urlopy życzymy miłego odpoczynku. Odpoczywajmy zawsze z Bogiem nigdy nie łamiąc Bożych przykazań i pamiętając o niedzielnej eucharystii.

Zachęcamy do nabycia i poczytania prasy katolickiej: dzisiejszego numeru naszej NIEDZIELI.

Od przyszłej niedzieli w związku z urlopami księży  nie będzie przez całe wakacje w niedziele Mszy św. o godz. 10.15.

Podczas wakacji spowiedź w dni powszednie nie będzie na Mszy świętej ale 15 minut przed Mszą.

Taca dzisiejsza jest tacą inwestycyjną- jest to taca w ostatnią niedzielę miesiąca.