5 niedziela Wielkanocy

Pawła, Walerii

Zbliżcie się i posłuchajcie poleceń Pana, waszego Boga.
Joz 3, 9

Dz 9, 26-31 • Ps 22 • 1 J 3, 18-24 • J 15, 1-8 liturgia dnia

02 lipca 2023

02.07.2023r. - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

DZISIAJ – od dziś, przez całe wakacje nie będzie w niedzielnej Mszy św.  kościele parafialnym o godzinie 10.15. Zapraszamy na Mszę o innej porze. O godzinie 10.15 jest Msza na filiach co drugą niedzielę. Dziś ta Msza jest na Jasnej Górce.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada:
- w poniedziałek – święto św. Tomasza Apostoła
- w czwartek -  wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
- w tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca lipca. Odprawimy w te dni przypisane tym dniom stosowne nabożeństwa. Spowiedź pierwszo-piątkowa będzie rano na Mszy, a po południu od godziny 17.30. Odwiedziny chorych, w piątek od 9:00.

PRZYPOMINAMY – o zbliżającej się parafialnej Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału wszystkich, którym czas na to pozwala. Zapisy po mszach św. w zakrystii oraz w godzinach kancelaryjnych. Wpisowe 25 zł (każda kolejna osoba z rodziny 10zł). Niepełnoletnie osoby, dokonują wpisu po złożeniu zgody rodzica.