Myśl dnia
św. Floriana, męczennika, wspomnienie obowiązkowe
Floriana, Moniki
Każdy, kto ma nadzieję, spodziewa się zdobyć to wszystko, czego pragnie, a czego jeszcze nie posiada.
św. Jan od Krzyża
Dz 16, 1-10 • Ps 100 • J 15, 18-21 liturgia dnia
Transmisja na żywo
Niedziele i Święta
Msza Święta - godz.11.30
13.11.2023r. - 19.11.2023r.
Poniedziałek
700
1. + Józefa, Joannę Pielużek, zm. z rodziny Pielużków i Świstaków
1700
1. + Księdza Grzegorza Zabłockiego, Wiktorię, Jana Zabłockich, Teresę Woźniak
2. + Natalię, Stanisława, Marię, Andrzeja Olejniczaków
Wtorek
700
1. + Zenobię Woźniak od Renaty i Marka Jurczyk z rodziną
1700
1. + Waldemara Nowaka w 3 r. śm., zm. z rodziny Misztelów i Nowaków
2. + Zofię Kuśmierz od Katarzyny z rodziną
Środa
700
1. + Marię Lipińską w 4 rocznicę śmierci, zm z rodziny Lipińskich
i Wątorczyków od męża i synów z rodzinami
2. + Marię Pacholczyk od chrześniaka Jerzego z rodziną
1700
Msza Święta Zbiorowa ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Józefa
+ Zofię Krakowiak od siostrzenicy Lili
+ Alfredę Sipińską od rodziny Wróblewskich
+ Janinę Gronowską od chrześniaka Jana z rodziną
+ Huberta Szymika od Kazi z rodziną
+ Helenę Kaniowską od synowej Eli z rodziną
+ Lidię Jonach od Tomasza Ciupy z rodziną
+ Tadeusza Podsadniaka od Zofii Madalińskiej
+ Waldemara Barańskiego od biura rachunkowego Leszka Młyńczyka
+ Tomasza Wojtanię od chrześniaka Mariusza z rodziną
+ Jana Wardę od sąsiadóo Dąbrowskich i Soboni
+ Michała Mularczyka od rodziny Nowaków
Czwartek
700
1. + Andrzeja Olczyka w 1 r śmierci, Józefa, Annę, Stanisława, Genowefę, Władysława Olczyków, Stefanię, Józefa Woźniaków
1700
1. + Krystynę Krasoń i Leszka Bugajskiego
2. + Grażynę Lechowicz
Piątek
700
1. + Krzysztofę Olek od kuzynki Asi z mężem
2. + Józefa Mierczaka od siostrzenicy Alicji z rodziną
1700
Msza Święta Zbiorowa ku czci Miłosierdzia Bożego w III piątek miesiąca
+ Wiesława Kuśmierczyka od Henryka Blada z rodziną
+ Zofię Stemplewską od rodziny Baran
+ Justynę Lasoń od Tadeusza i Henryki
+ Janinę Bierzyńską od rodziny Olasów
+ Mariannę Ciupińską od chrześniaka Janka z żoną
+ Zenona Bakalarza od kolegów z KWB Bełchatów
+ Krzysztofa Włókę od Marka z rodziną
+ Annę Pałyskę od rodziny Czupryn
+ Alinę Jeż od rodziny Dawidowiczów
+ Leszka Jankowskiego od Janka Adamusa z rodziną
+ Mirosława Staniosa od Sebastiana, Sławka i Roberta
+ Ryszarda Marszalika od teściowej Grażyny
Sobota
700
1. + Helenę Stanios w 2 rocznicę śmierci
1700
1. + Krystynę Sionkowską w 3 rocznicę śmierci od męża
2. + Mariusza Wośko od pracowników Sekcji Koluszki
Niedziela
700
1. + Jana, Agnieszkę, Zofię, Wiesławę, Józefa w 12 r. śmierci, Rafała Musiałów, Stanisławę, Stanisławę, Jana Skrobków
900
1. + Franciszkę Bąkowicz w 3 r śmierci, Ryszarda Bąkowicza
1015
1. + Helenę, Zdzisława Szcześniewskich od dzieci
1130
1. – Za Parafian
1700
1. + Halinę, Zygmunta, Marka, Marię Wawrzyńca Kulczyckich, Helenę, Stanisława, Czesława Kukulskich