Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość

Dominika, Pankracego

Jezus powiedział: „Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do końca świata”.
Mt 28, 20

Dz 1, 1-11 • Ps 47 • Ef 4, 1-13 • Mk 16, 15-20 liturgia dnia

06 kwietnia 2013

07.04.2013r. - II NIEDZIELA WIELKANOCY

- niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kaplicy wystawienia Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem księdza odprawimy Godzinę Miłosierdzia; odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj dobroczynna, kościelna organizacja CARITAS zbiera po Mszach ofiary do puszek na swoją statutową działalność. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary.

W TYGODNIU
- jutro w liturgii obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - dzień świętości życia. Przeniesiona została z 25 marca , bo ani wielki Tydzień ani oktawa Wielkanocy nie „przyjmują” żadnych świąt. Dzieci klas II będą mieć od najbliższego tygodnia katechezy liturgiczne przygotowujące do I Komunii świętej we wtorki i czwartki w parafialnym kościele o godz. 16.00. W czwartek od godz. 17.00 będzie okazja do comiesięcznej spowiedzi dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W najbliższą sobotę młodzież przygotowująca się do  bierzmowania z grupy młodszej będzie mieć swoją katechezę. Zapraszamy ich do kościoła na godz. 18.00.

PRZYPOMINAMY - ofiarę na kwiaty do Bożego grobu w kwocie 150 zł złożyli parafianie z Bujnic. Bóg zapłać! Polecamy dziś w sprzedaży kwietniowy numer NASZEJ ARKI pod tytułem: Bł. Maria Teresa Ledóchowska.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE - za tydzień przed miejscową remizą O.S.P w godz. 10-13 będzie można oddać krew w ramach akcji honorowego krwiodawstwa.