Filipa, Ignacego

Miłość winna nadawać wartość każdej chwili.
bł. Michał Sopoćko

Dz 18, 23-28 • Ps 47 • J 16, 23b-28 liturgia dnia

13 kwietnia 2013

14.04.2013r. - III NIEDZIELA WIELKANOCY

„Musi się wypełnić wszystko, co napisane jest
o Mnie w Prawie Mojżesza, u Proroków i w Psalmach”

DZISIAJ - rozpoczynamy obchody V Tygodnia Biblijnego. Podejmujemy refleksję nad Pismem świętym, Biblią. Czy mamy ją w naszych domach, czy czytamy i staramy się jak najlepiej ją poznać, czy otaczamy szacunkiem jako główne źródło naszej wiary?

W TYGODNIU - w najbliższy wtorek o godz. 16 odbędzie się na salce parafialnej  spotkanie dla rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych z fotografem i kamerzystą. Zapraszamy rodziców, którzy są zainteresowani zdjęciami i filmem z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. A o godz. 19 przyjedzie do parafii po raz drugi firma IMPRESJA szyjąca stroje na I Komunię świętą. Niech przyjdą rodzice mający stroje do poprawki. W czwartek po Mszy wieczornej odbędzie się kwietniowy KRĄG BIBLIJNY. Najbliższy piątek jest trzecim w tym miesiącu i poświęcony jest Miłosierdziu Bożemu. O godz.18 będzie odprawiona Msza św. zbiorowa z nowenną do Miłosierdzia Bożego za żywych i zmarłych.
W sobotę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. o uzdrowienie której przewodniczyć będzie i wygłosi słowo boże ks. dr Włodzimierz Cyran. Po Mszy św. będą do późnych godzin wieczornych modlitwy wstawiennicze. Zapraszamy chorych na ciele i duchu.

PRZYPOMINAMY - na budowę Kaplicy cmentarnej złożono ofiary: z ul. Św. Wojciecha – 300 zł., z ul. Królowej Jadwigi – 150 zł., z ul. Galla Anonima – 380 zł., z ul. Łokietka – 740 zł. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom i zbierającym te ofiary! W minionym tygodniu wznowiliśmy po zimie prace budowlane przy kaplicy cmentarnej. Trwają przygotowania do wylania płyty chóru w kaplicy. Zachęcamy do nabycia naszego Tygodnika Niedziela.