Wniebowstąpienie Pańskie, uroczystość

Dominika, Pankracego

Jezus powiedział: „Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do końca świata”.
Mt 28, 20

Dz 1, 1-11 • Ps 47 • Ef 4, 1-13 • Mk 16, 15-20 liturgia dnia

29 czerwca 2013

30.06.2013r. - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

„Pójdź za Mną”

DZISIAJ – od dzisiejszej niedzieli, w związku z urlopami księży, przez całe wakacje nie będzie Mszy o godz. 10.15. Zapraszamy na inne godziny.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada: w środę święto św. Tomasza Apostoła, czwartek, piątek i sobota są pierwszymi dniami miesiąca lipca. W pierwszy piątek okazja  do spowiedzi rano od godz. 6.30  i po południu od godz. 17.00. Do stałych chorych pojedziemy od godz. 9.00.

PRZYPOMINAMY – za dwa tygodnie wyruszy parafialna pielgrzymka na Jasną Górę. Prosimy o przygotowywanie już wozów do przewozu bagażu. Zapisy przyjmujemy w kancelarii. Prosimy się już zapisywać, nie odkładać tego na ostatnią chwilę.

1-go i 2-go lipca odbędzie się na Jasnej Górze pielgrzymka nauczycieli. Plakat informacyjny  o tej pielgrzymce wywieszony jest w gablocie. Msza główna będzie odprawiona przed szczytem jasnogórskim we wtorek 2 lipca o godz. 12.00. Zachęcamy do wyjazdu nauczycieli i pedagogów. We wtorek o godz.5.00 rano spod kościoła jest możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Koszt 40 zł. Kontakt z p. Librowskim z Bujniczek.

Na kaplicę cmentarną złożono ostatnio następujące ofiary: ul. Polna – 2.280 zł, ul Działkowa - 100 zł, Borzęcin - 600 zł, Bujnice wieś - 490 zł, dopłata z Gorzkowiczek i Józefiny - 390 zł. [Razem: 5840 zł.] „Bóg zapłać” mówimy ofiarodawcom i zbierającym te ofiary.

Udającym się na wakacje i letnie urlopy życzymy miłego odpoczynku. Odpoczywajmy zawsze z Bogiem nigdy łamiąc Boże przykazania i Boże prawo.

Zachęcamy do nabycia i poczytania prasy katolickiej: dzisiejszego numeru naszej NIEDZIELI i czerwcowego numeru NASZEJ ARKI p.t. : „Dom Matki Bożej w Krzeszowie”.