Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, wspomnienie

Karola, Leszka

„Mówić trzeba mało i słodko, mało i dobrze, mało i prosto, mało i szczerze, mało i z miłością.”
św. Franciszek Salezy

2 Tm 1, 1 - 3. 6 - 12
Mk 12, 18 - 27

Transmisja na żywo

07.06.2020r. godz.11.30

Odeszli do Pana w 2020r.

Średnia zgonu w 2020r. 70,8 l

29 czerwiec 2019
Witamy nowych księży w naszej parafii

W imieniu całej wspólnoty parafialnej serdecznie witamy ks. Krzysztofa Juszyńskiego oraz ks. Dawida Kowalewskiego.

Dotychczas ks. Krzysztof pracował w parafii Św. Antoniego w Częstochowie, natomiast ks. Dawid w parafii Panki. Niech Wasza praca przynosi obfite owoce i jednoczy ludzi w jedną Chrystusową owczarnię.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy ks. Emilowi Kałuży, Grzegorzowi Słabemu oraz Łukaszowi Korczakowi za prace duszpasterską w naszej wspólnocie i życzymy błogosławieństwa bożego i darów ducha świętego w nowych parafiach:

Ks. Emil Kałuża - parafia NMP w Częstochowie
Ks. Grzegorz Słaby - parafia Wniebowzięcia NMP w Praszce