Marzeny, Klaudiusza

Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.
Johann Heinrich Pestalozzi

14 stycznia 2017
Koncert noworoczny

W sobotę 14 stycznia 2017r. w naszej parafialnej świątyni miał miejsce, noworoczny koncert Gminnej Orkiestry oraz Chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W sobotę 14 stycznia w naszej parafialnej świątyni miał miejsce, noworoczny koncert Gminnej Orkiestry oraz Chóru Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Orkiestra pod batutą p. Tomasza Kozubowicza, w połączeniu z anielskimi głosami chórzystów i solistów, które prowadziła pewna ręka p. prof. Anny Domańskiej wprowadziły słuchaczy w sacrum tajemnicy wcielenia Syna Bożego. Przepiękne wykonanie Kantaty - „Pierwsza Kolęda” Johna Petersona zachwyciło wszystkich przybyłych.
Niespodzianką dla wszystkich - po upragnionym „bisie”, było wykonanie przez Orkiestrę walca Johana Straussa, piosenki "Feliz Navidad" Celine Dion oraz fragmentu muzyki filmowej „Piraci z Karaibów” Klausa Badelta. Ciepłe przyjęcie i gromkie oklaski wynagrodziły trudy przygotowań do koncertu.

Galeria - Koncert noworoczny