Marzeny, Klaudiusza

Bóg jest zawsze w pobliżu ludzi okazujących sobie miłość.
Johann Heinrich Pestalozzi

14 maja 2017

14.05.2017r. - V NIEDZIELA WIELKANOCY

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada : we wtorek święto świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.

Msze polowe o urodzaje w tym tygodniu odprawimy w następującej kolejności : w poniedziałek –Żuchowice, wtorek- Plucice ,w środę - Szczukocice, w czwartek-Kolonia Plucice.

W najbliższą sobotę 20 maja o  godz. 18.00 wspólnota Przymierza Rodzin MAMRE odprawi w naszym kościele Mszę św. o uzdrowienie. W związku z tym dwie intencje mszalne przyjęte na popołudnie tego dnia będą odprawione w kaplicy wystawienia o godz. 17.0..

PRZYPOMINAMY – przypominamy parafianom, że majowe nabożeństwo odprawiamy u nas po Mszy wieczornej. Środowa nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy jest przed mszą wieczorną.