Zyty, Teofila

To, kim jesteś, to Boży dar dla ciebie. To, kim się stajesz, to twój dar dla Boga.
Hans Urs von Balthasar

12 września 2017
Ognisko popielgrzymkowe

10 września 2017r. w tzw. ogrodach plebańskich odbyło się spotkanie popielgrzymkowe wraz z projekcja filmu podsumowujacego pielgrzymkowy szlak.

"Wybierz się, wybierz się razem z nami
Na wspaniały pielgrzymkowy szlak!
Jeśli będziesz szedł wytrwale, to na Jasnej Górze
W Jej obliczu ujrzysz Boga znak".

Tą pieśnią rozpoczęliśmy nasze dzisiejsze popielgrzymkowe ognisko. Tegoroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę przeszła już do historii. Doświadczyliśmy na niej niezapomnianych przeżyć duchowych, stworzyliśmy jedną wielką wędrującą Rodzinę. Dzięki P. Ireneuszowi obejrzeliśmy wspaniały film, pozostawiający nam wspomnienia powracające jak bumerang.

Dziękuję wszystkim którzy tak licznie przybyli i zarazem w jakikolwiek sposób wspomogli ideę ogniska. Tym, którzy nie mogli przybyć, pozostaje powiedzieć: "żałujcie". x. Emil

Galeria - Ognisko popielgrzymkowe