Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, wspomnienie

Karola, Leszka

„Mówić trzeba mało i słodko, mało i dobrze, mało i prosto, mało i szczerze, mało i z miłością.”
św. Franciszek Salezy

2 Tm 1, 1 - 3. 6 - 12
Mk 12, 18 - 27

Transmisja na żywo

07.06.2020r. godz.11.30

Odeszli do Pana w 2020r.

Średnia zgonu w 2020r. 70,8 l

06 styczeń 2019
Orszak Trzech Króli

Przez Gorzkowice w dniu dzisiejszym, - jak i w innych miastach w Polsce - przeszedł Orszak Trzech Króli.

Przez Gorzkowice w dniu dzisiejszym, jak i w innych miastach w Polsce - przeszedł Orszak Trzech Króli. W towarzystwie przepięknych aniołów na wierzchowcach, przemierzali ulice Gorzkowic prowadząc za sobą licznie zebranych uczestników Orszaku. W organizację tegorocznego znacząco zaangażowała się młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, scholka dziecięca prowadząca śpiew kolęd oraz dzieci przebrane za pastuszków oraz aniołki. Bardzo dziękujemy za organizację wydarzenia, poszczególnym osobom za pomoc w realizacji tegorocznego Orszaku Trzech Króli oraz wszystkim uczestnikom za udział.

Galeria - Orszak Trzech Króli