Wtorek w oktawie Wielkanocy

Wojciecha, Jerzego

„Diabeł ucieka przed prawdziwą radością.”
św. Filip Neri

Dz 2, 36-41
J 20, 11-18

20 styczeń 2018

21.01.2018r. - III NIEDZIELA ZWYKŁA

DZISIAJ
– na Mszy św. wieczornej wystąpi z kolędami nasz parafialny chór. Serdecznie wszystkich parafian zapraszamy.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
- w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
- w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła,
- w piątek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa,
- w sobotę wspomnienie bł.  Jerzego Matulewicza - biskupa.

Od jutra będziemy już codziennie odprawiać Msze świętą wieczorną, bo wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską  - kolędę w domach parafian. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę w rodzinach, które są domowymi Kościołami. Kolęda pozwala nam lepiej poznać sytuację religijno – moralną i potrzeby duszpasterskie związane z rodzinami. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Kościół i chodnik wokół kaplicy cmentarnej. Serdeczne Bóg zapłać!

W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkie dziewczęta z naszego chórku.

PRZYPOMINAMY – ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na spłatę ogrzewania. Dziękujemy z góry za ofiarność.