św. Antoniego, opata, wspomnienie
Dzień Judaizmu

Antoniego, Jana

„Nie wolno się gniewać: gniew, jak bumerang, wraca do tego, co go cisnął.”
Maria Rodziewiczówna

Hbr 3, 7-14
Mk 1, 40-45

Odeszli do Pana w 2019r.

Średnia zgonu w 2019r. 91 l

20 styczeń 2018

21.01.2018r. - III NIEDZIELA ZWYKŁA

DZISIAJ
– na Mszy św. wieczornej wystąpi z kolędami nasz parafialny chór. Serdecznie wszystkich parafian zapraszamy.

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
- w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła,
- w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła,
- w piątek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa,
- w sobotę wspomnienie bł.  Jerzego Matulewicza - biskupa.

Od jutra będziemy już codziennie odprawiać Msze świętą wieczorną, bo wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską  - kolędę w domach parafian. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę w rodzinach, które są domowymi Kościołami. Kolęda pozwala nam lepiej poznać sytuację religijno – moralną i potrzeby duszpasterskie związane z rodzinami. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Kościół i chodnik wokół kaplicy cmentarnej. Serdeczne Bóg zapłać!

W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie wszystkie dziewczęta z naszego chórku.

PRZYPOMINAMY – ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na spłatę ogrzewania. Dziękujemy z góry za ofiarność.