Julii, Natalii

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.
Winston Churchill

Jr 7, 1-11 • Ps 84 • Mt 13, 24-30 liturgia dnia

Średnia zgonu w 2024r. 77,1 l

01 czerwca 2018

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa wierni uczestniczą w procesji do czterech ołtarzy, podczas której kapłan niesie Najświętszy Sakrament. To sam Bóg wychodzi na ulice naszej parafii by na błogosławić.

15 maja 2018

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego jest dla naszej wspólnoty parafialnej szczególnym dniem, w którym tradycją lat poprzednich dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

27 marca 2018

Niedziela Palmowa zgromadziła wielu wiernych, którzy przy śpiewie "Hosanna Synowi Dawida" - w wykonaniu naszego parafialnego chóru, wyruszyli w procesji z palmami wokół rynku.

25 marca 2018

W tym roku po rekolekcjach wielkopostnych odprawiliśmy Drogę Krzyżową, której rozważania prowadziły chętne osoby i niosły krzyż do każdej stacji.

<< <  Strona 19 z 23  > >>