Świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera,
Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, wspomnienie

Eustachego, Filipiny

„Wiele tracimy wskutek tego, że przedwcześnie uznajemy coś za stracone.”
Johann Wolfgang Goethe

1 Kor 15, 1-11

Średnia zgonu w 2018r. 73,6 l

01 czerwiec 2018

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa wierni uczestniczą w procesji do czterech ołtarzy, podczas której kapłan niesie Najświętszy Sakrament. To sam Bóg wychodzi na ulice naszej parafii by na błogosławić.

15 maj 2018

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego jest dla naszej wspólnoty parafialnej szczególnym dniem, w którym tradycją lat poprzednich dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej.

27 marzec 2018

Niedziela Palmowa zgromadziła wielu wiernych, którzy przy śpiewie "Hosanna Synowi Dawida" - w wykonaniu naszego parafialnego chóru, wyruszyli w procesji z palmami wokół rynku.

25 marzec 2018

W tym roku po rekolekcjach wielkopostnych odprawiliśmy Drogę Krzyżową, której rozważania prowadziły chętne osoby i niosły krzyż do każdej stacji.

<< <  Strona 2 z 8  > >>