św. Anzelma, biskupa i doktora Kościoła

Anzelma, Feliksa

„Człowiek dla człowieka winien być rzeczą świętą.”
Seneka Młodszy

Dz 9, 31-42
Ps 116B
J 6, 55. 60-69

Średnia zgonu w 2018r. 76 l

07 marzec 2018

W czasie czterdziestu dni Wielkiego Postu warto zaplanować czas rekolekcji, czas zastanowienia się nad sobą i nad swoim życiem.

11 luty 2018

Grunt to dobrze zorganizowany czas! Nasza scholka nie marnotrawiła ferii i dzięki pomysłom Ks. Emila z radością przeżywała każdy dzień tegorocznych ferii zimowych.

06 styczeń 2018

Przez Gorzkowice w dniu dzisiejszym, - jak i w 644 innych miastach w Polsce - przeszedł Orszak Trzech Króli. W tym roku, towarzyszyły mu dzieci ze Szkoły Podstawowej, które przed kościołem odegrały kluczową scenę jasełek.

17 grudzień 2017

W II Niedzielę Adwentu podczas rekolekcji parafialnych, trzynaście dziewczynek wyraziło swą chęć przynależenia do scholki, a osiem przyjęło z rąk ks. Proboszcza znak przynależności do scholki dziecięcej.

<< <  Strona 2 z 7  > >>